Antea Group support voor het tweede jaar op rij SportUp Boost.

23 juli

Wat doet een ingenieurs- en adviesbureau in de sportwereld? Antea Group is niet alleen de buurman van Thialf, maar werkt ook al sinds 1986 in opdracht van Thialf. Als ingenieurs- en adviesbureau zijn ze gericht op innovaties. Een perfecte combinatie dus om aan te sluiten bij SportUp Boost.

SportUp Boost is een landelijk programma om beginnende startups in de sport te ondersteunen bij het opzetten en laten groeien van hun bedrijf. Per jaar worden er twee edities aangeboden, de najaarseditie wordt gehost door Innovatielab Thialf. Voor deze editie is Antea Group sinds het begin aangesloten.

Antea Group is partner van de SportUp Boost om haar medewerkers te inspireren met innovaties in andere takken van sport/business. Maar ook om haar eigen kennis te delen met de deelnemers en de wereld een stukje mooier te maken. Zo helpt Antea Group de startups met hun pitch en het naar voren brengen van “magie van de innovatie”. Het zoeken naar die magie van de innovatie is wat Antea Group ook doet binnen haar eigen organisatie. Dat doet zij met een duidelijke Innovatiestrategie, waarbij de drempel voor het aandragen van ideeën zo laag mogelijk is gemaakt. Volgens een vaste structuur en stappenplan worden ideeën doorontwikkeld tot een waardevol product.

Innovatielab Thialf is erg blij met deze samenwerking. Het is een ingang voor de startups naar de grotere bedrijven. In de afgelopen editie kon een van de startups hun product een week bij Antea Group neerzetten om te testen, met als insteek de medewerkers in de goede mindset te krijgen. Zo is deze samenwerking een mooie win-win en hopen we meer goed matches te maken.

Antea Group is geïnteresseerd in startups die een engineering probleem op willen lossen in de sport en sportaccommodaties, die zorgen voor een gezonde werknemer of die de topsporters bij hen in dienst naar een hoger niveau kunnen brengen.

Heb jij zo’n startup, schrijf je dan nu in op www.sportupboost.nl of stuur een mail voor meer informatie naar sportup@innovatielabthialf.nl.

Bekijk de aftermovie van onze vorige editie, met daarin vanaf 1 minuut 35 Tanja Lendzion, CEO Antea Group Nederland, aan het woord.

 

Meer informatie >

Vorige pagina